تا 15سال دیگر ایران تنها ابرقدرت دنیا خواهدبود!!

دکتراحمدی‌نژاد در تازه‌ترین گفتگو با سیما:
تا 15سال دیگر ایران تنها ابرقدرت دنیا خواهدبود


احمدی نژاد گفت: "من یک مهندسم و محاسبه می‌کنم. این روندی که ماداریم و منحنی رشدی که رسم می‌کنم، تا سال 1404 شانزده هفده سال یا پانزده سال دیگر ایران با هیچ جای دیگر دنیا قابل مقایسه نخواهد بود."


ببخشید جناب مهندس محاسبه گر!؟ شما فقط بفرمایید بالاخره تا سال1404 چقدر مانده تا ما بقیه اش را حساب کنیم:
1- 15 سال
2- 16 سال
3- 17 سال
4- خیلی مانده!!!
5- یک کم مانده!!
6- ....

لطفاً اگر امکان دارد به ما هم یه چند متر از این منحنی محاسباتی رشد!! را نشان دهید... نمی شود!؟ لااقل چند سانتی متر؟ هان بازهم نمی شود؟ چی امنیت ملی به خطر می افتد! کشورهای غربی ممکن است مطالبه ضخامت و طول بیشتری بنمایند!؟اصلاً ولش کن!

از بخش اول افاضات ایشان که بگذریم! لطفاً بخش دوم را هم برای ما ملت نفهم و نادان! لطفاً توضیح دهید که "ایران با هیچ کجای دنیا در آن سال !؟ قابل قیاس نیست "یعنی چه؟
1- ما از آنگولا بالاتریم
2- از بولیوی پایین تریم
3- از همه کشورهای ذیل پونس نقشه جهان بیرون تریم!!
4- به یک لحاظاتی که به خاطر امنیت ملی نمی توانیم بگوییم بالاتریم و هرچند همه آمارهای اقتصادی و فرهنگی و سیاسی و صنعتی و قس علی هذه ما را پایین تر نشان دهد
5- اصلاً همه جا ایران خواهد بود

6- بله...بله  شما هم درست می گی! إ اینم گفته بودم!؟...  کیه ...کی بود....کی بود... هان!شادزی

/ 9 نظر / 23 بازدید
واشقانی

سلام میهمانید به خواندن یک غزل عاشقانه... منتظرم...

ما

با این که تمام دری بری های نوشته شده در وبلاگ خودم خودم به ا.ن رو پاک کرده ام اما حرفهام رو پس نمی گیرم ولی این حرف رو کسان دیگری هم گفته اند که میتونی بیایی و بخونی. راستی درباره مرگهای مشکوک دانشمندان و هنروران و ... هم ادامه ای بده اگر ممکنه ؟

روهولا

سلام ید ول کن بابا! اندیشه را بچسب. حالت خوشه ها؟ چی کار داری به این کارا. حسود! تو اگه خودت مهندس بودی از این حرفا میزدی ید؟ آه!!! خدای من!!! 15 سال دیگه ایران؟ سر بزن شعر بخون حالشو ببر کیه؟ کیه؟ واقعن کیه؟ها؟

حبیب محمدزاده

مرکز فروش کتاب صفحات گرامافون: حبیب محمدزاده *** شعر فارسی کافه هفت : میدان هفت تیر، قبل از پـل کریمخان، خ خردمند جـنوبی لطفن اطلاع رسانی فرمایید

محمد سلطانی

با نام خدا سلام وقتی که حرف داری و از ترس ساکتی بعد از مدتها به روز شدم تا شما را مهمان شعرهای خود کنم با یک غزل-مثنوی در کافی شاپ رسالت در خدمت شما هستم منتظر نقد ها و نظرات سبزتان هستم همیشه سبز اندیش باشید یا حق

محمد سلطانی

با نام خدا سلام وقتی که حرف داری و از ترس ساکتی بعد از مدتها به روز شدم تا شما را مهمان شعرهای خود کنم با یک غزل-مثنوی در کافی شاپ رسالت در خدمت شما هستم منتظر نقد ها و نظرات سبزتان هستم همیشه سبز اندیش باشید یا حق

سید

خب مگه تو مهندسی که تو کار مهندسا دخالت میکنی؟؟؟؟ بذار مهندس حرفشو بزنه بابا....از نقطه نظر مهندسی از سال 90 تا 1400یه چیزی حدود 1310 سال باقی مونده که مطابق حروف ابجد میشه سال ظهور امام زمان و لذا باید آماده شد برای لشکرکشی.....لشکرکشی هم توی این دوره زمونه با حرفه نه با مهندسی....فهمیدی حالا؟؟؟؟

طیبه تیموری

خموش خواجه که فریاد بلبل از خامیست چو شمع سوخته آن به ..................... که بی سخن باشی

فاطمه متین

عالی بود کلی حال کردم با این نوشته