10 قانون جدید برای اطمینان از وفاداری رئیس جمهور به سوگند ریاست جمهوری ایران

1- رئیس جمهور منتخب باید علاوه بر سوگند به جان پدر و مادرش هم قسم بخورد.

2- از رئیس جمهور در برابر نمایندگان در حین ایراد سوگند فی المجلس تعهد کتبی با امضاء و اثر کلیه انگشتان ایشان و تأیید کلیه نمایندگان حاضر اخذ خواهد شد.

3- از تمام شبکه های تلوزیونی جهان تقاضا می شود علاوه بر پخش زنده مراسم برای جهانیان کلیه فیلمهای گرفته شده از رئیس جمهور حین سوگند را در محلی امن در سازمان ملل به امانت بگذارند تا شبهه هر گونه دستکاری در فیلمها در آینده از بین برود.

4- من بعد رئیس جمهور باید برای سوگند دستش را بر کلیه کتب آسمانی ادیان مختلف و کلیه کتب روایی شیعی و سنی و مکاتب غیر آسمانی بگذارد.

5- به دلیل مشکلات بوجود آمده در چهارسال گذشته پس از این دوره رئیس جمهور پیش از مراسم سوگند، باید فرق راست و دروغ را کاملاً برای نمایندگان مجلس توضیح دهد تا مبادا در آینده اختلاف نظری در تعریف راست و دروغ پدید آید.

6- در صورت تضاد تعاریف نمایندگان با رئیس جمهور در مورد تعریف راست و دروغ؛ ایشان  قسم یاد می کند که راست نگوید!

7- از رئیس جمهور پیش از مراسم سوگند، با حضور اساتید نقاشی و طراحی امتحان نقاشی و طراحی نمودار و گراف آمار گرفته می شود. کسب حداقل نمره قبولی شرط ریاست جمهوری ایران است و تک ماده هم قبول نیست!

8- از رئیس جمهور با حضور نمایندگان آزمایش خون و تست دوپینگ گرفته می شود.

9- از رئیس جمهور پیش از مراسم سوگند؛ آزمایش دروغ سنج الکترونیکی گرفته می شود و در صورت مثبت بودن آزمایش و جان سالم به در بردن و نسوختن دستگاه مراسم سوگند برگزار خواهد شد.

10- به دلیل توهین به قبایل ایران در دوره گذشته نمایندگان اقوام مختلف ایران شامل ترک و کرد و عرب و لر و بلوچ و ترکمن و خراسانی و....درخواست کردند که رئیس جمهور جهت حفظ وحدت ملی و جلوگیری از تغیان اقوام مختلف، من بعد لباس هیچکدام از اقوام ایرانی را نپوشد و تنها کاپشن سفید بپوشد تا توهینی به هیچکدام از اقوام ایرانی تلقی نگردد. رئیس جمهور به جهت حفظ آبروی اقوام ایران هر گونه وابستگی نسبی و سببی با کلیه اقوام ایرانی را تکذیب و قسم یاد کند.

 

نمایندگان مجلس ایران

شادزی

 

 

/ 3 نظر / 22 بازدید
خاطره

سلام. موفق باشید. یا علی.[گل]

پوریا

رییس جمهور می باید قول دهد هیچ گونه تشعشعات وانوار وهاله ها و...نوری را نبیند الالخصوص در مکانهای نامبارک که حضور اجنبیان در آن به وفور دیده می شوند و ممکن است خدای نا کرده الفاظ ناشایستی در مورد ایشان بکار ببرند ونعوذبالله ایشان را خرافه پرست بپندارند و توی دلشان یواشکی بخندند .رییس جمهور باید قسم بخورد حداقل سالی یکبار به حمام برود .و ....

تیارا بهادری

من + تو > او من + تو + او = او می دونی چرا؟ چون من و تو نیستیم وقتی ما باشیم حتی اگر او > من + تو باشد من + تو + او = من + تو پس برای بزرگ شدن وعده ما 22 خرداد پای صندوق رای با رای سبز به میر حسین موسوی