روزنامه حیات نو توقیف شد! احتمالاً شبنامه حیات نو منتشر شد!

به سلامتی آخرین روزنامه اصلاح طلب هم توقیف شد. فکر می کنم قرار است بعد از این برادران و خواهران اصولگرا روز فعالیت کنند و روزنامه منتشر کنند و دوستان اصلاح طلب هم شب به فعالیت بپردازند و شب نامه منتشر کنند و اینطوری اتحاد ملی و انسجام اسلامی را دور هم جشن بگیرند!

حالا هی بگویید قدرت در مملکت امام زمان تقسیم نشده! البته این سرخط را ندادیم که پس فردا بیفتند توی خیابان به جان هر کسی که چشمش قرمز است و گاهی خمیازه می کشد! برادران لباس شخصی یک احتمال ضعیف بدهند که با این تورم کم  نقطه ای!! این اصحاب خمیازه، مشغول حمالی و کار شبانه برای سیر کردن شکم عائله محترمه هستند و اینقدر بیکار نیستند که در  دار و دسته های جنبشهای سبز گوناگون علوی و حیدری و ولایت .... شب را به صبح برسانند و صبح از مخزن عدل الهی و ولایی همچین قلنبه پول برسد و نیازی به کار روزانه نباشد!

راستی یک سوال:

برای انتشار شب نامه هم باید از وزارت فخیمه ارشاد اسلامی مجوز گرفت؟

 

شادزی

/ 3 نظر / 20 بازدید
محمدعلی

وقتی می گن اصلاح الگوی مصرف یعنی همین دیگه. این همه شب میاد و میره، هیچ استفاده فرهنگی ازش نمی شه!! در مورد مجوز هم خدمت تون عارضم که شما برای دفترچه خاطراتت هم باید مجوز بگیری، اگر نگرفتی بگو من تو ارشاد آشنا دارم کارت زودتر راه میفته!!!

IVIohammad Reza

در یک نظر سنجی از مردم دنیا سوالی پرسیده شد و نتیجه جالبی به دست آمد از این قرار: سوال : نظر خودتان را راجع به راه حل کمبود غذا در سایر کشورها صادقانه بیان کنید؟ www.comiyad.persianblog.ir [ابرو]

همصدا

با عرض سلام : کانون ادبی دانشگاه تهران ( پردیس قم ) برگزار می کند : کانون ادبی دانشگاه تهران ( پردیس قم ) با هدف ترویج رسالت اجتماعی شعر دانشجویی اقدام به برگزاری جشنواره سراسری شعراجتماعی (همصدا) نموده است بدین وسیله از کلیه دانشجویان علاقه مند برای شرکت در جشنواره دعوت به عمل می آید. محتوای شعرهای ارسالی باید صرفا اجتماعی باشد. بنابراین از پذیرش شعرهای غیرمرتبط معذوریم. دانشجویان علاقه مند می توانند آثار خود را در دو بخش کلاسیک وآزاد به آدرس دبیرخانه و هم چنین از طریق پست الکترونیکی جشنواره به آدرس : hamseda@qc.ut.ac.ir ارسال نمایند. جوايز در نظر گرفته شده در هر يك از بخش های آزاد و کلاسیک : نفر اول: تمام سکه بهار آزادی نفر دوم : نیم سکه بهار آزادی نفر سوم: ربع سكه بهار آ‍زادی و جوايز نقدی ديگر برای ساير نفرات برتر آدرس دبیرخانه جشنواره : قم‌‌ کیلومتر ۵ جاده قدیم قم – تهران،بعد از ترمینال،دانشگاه تهران پردیس قم ، اداره امور فرهنگی و فوق برنامه کدپستی : ۳۷۱۸۱۱۷۴۶۹ آخرین مهلت ارسال آثار:۱۰ اسفند ماه ۱۳۸۸ برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید: شما