دلایل ما برای عدم کاندیداتوری مان جهت ریاست جمهوری ایران!


توی این هاگیرواگیر که همه دارند دلایل خودشان را برای کاندیداتوری اعلام می کنند ما خواستیم بدعتی نو بگذاریم و دلایلمان را برای عدم کاندیداتوری اعلام کنیم.
1-    ما خودمان را نه خدمتگذار مردم می دانیم نه نوکر مردم!(همان دولت قبل که ما دلاک الدوله بودیم و تا رئیس جمهور عوض شد پدرمان را درآوردند و از حمام الحکومه بیرونمان کردند و چهار سال از نان خوردن انداختنمان  برای هفت پشتمان بس است)
2-    ما رئیس جمهور نمی خواهیم بشویم چون نمی خواهیم سفر استانی کنیم. زور که نیست یکی ددری است و یکی نیست! بابا اصلاً وقتی سوار هواپیما می شویم حالمان بد می شود. خصوصاً توی این چاله های هوایی و این خلبانهای ناشی که به دلیل کهولت سن و یا خامی و جوانی زارت و زورت هواپیما را به کوه و کتل می کوبند!
3-    ما نان را حق مسلم خودمان و همه ایرانیان می دانیم اما چون مقامات بالاتر انرژی هسته ای را حق مسلم ایران می دانند آبمان با اینها توی یک جوی نمی رود.(بابا شکم گشنه مان را سیر کنید هرچه شما بگویید حق مسلم ماست)
4-    ما هرچه کردیم نتوانستیم زبان فارسی مادری مان را درست حرف بزنیم و چون از شرایط کاندیداتوری حرف زدن به زبان آمریکای لاتین و گویشهای محلی ونزوئلایی و اروگوئه و کوبایی و... است ما انصرافمان را همین جا اعلام می کنیم و می رویم زبان مادری خود و ایضاً زبان انگلیسی مان را که زبان همه دنیاست را درست یاد می گیریم و خودمان را برای حکومت جهانی آماده می کنیم!
5-    ما با جناب هیتلر دشمنی دیرینه داریم اما در کمال انصاف فکر می کنیم ایشان شصت – هفتاد سال پیش می خواسته چهارشنبه سوری که سنتی آریایی است برگزار کند و در جهت بزرگداشت این سنت هرچه دنبال کنده می گردند نمی یابند و لاجرم تعدادی از یهودیان عزیز را قرض می گیرند تا بسوزانند و سرفرصت به جایشان مجارستانی و روس و لهستانی و فرانسوی  بدهند. ایشان تلاششان را کرده اند اما خب اجل مهلت نداده است! ما باید قدردان ایشان هم باشیم که نگذاشتند آن چهارشنبه بگذرد و چهارشنبه سوری آخر سال قضا شود!( در فرهنگ لانگزن آمده که هولوکاست همان چهارشنبه سوری ایرانیان است! متاسفانه بقیه این کتاب در آتش سوزی کتابخانه برلین از میان رفته است!)
6-    ما این التزام عملی به .... را نفهمیدیم! یعنی نفهمیدیم اول باید عملی شویم بعد ملتزم یا اول متلزم شویم که عملی شویم!
7-   عیال محترم! هم به ما گفتند ماشاءالله هزار ماشاءالله شما هر لباسی بپوشید بهتان می آید اما لباسهای همه ایران به شما نمی آید. ایشان اعتقاد دارند که رئیس جمهور قبلی به این جهت هر جا می رفتند لباس آنجا را تنشان می کردند که لباسی ست خودشان بیابند! غافل از اینکه اشکال از لباسها نیست و از هیکلی است که قبای ریاست جمهوری به تنشان زار می زند و ایضاً سایر لباسهای اقوام ایران عزیز!
8-    در میان همه دوستانمان گشتیم ولی کسی که از دانشگاههای خارجی و خصوصاً آکسفورد مدرک گرفته باشد را جهت تصدی پست وزارت نیافتیم. طفلکی ها همه یا دانشگاه ملی درس خوانده بودند و یا آزاد و همه هم مشغول مسافرکشی و نقاشی و بنایی و دلالی و دلار فروشی سرچهارراه استانبول و...بودند و وقت برای وزارت کشور و سایر وزارت خانه ها نداشتند!
9-    ما به خلاف رئیس جمهور اعتقاد داریم که در این مملکت همجنس باز داریم و حتی بعضی از قصبات این مرز و بوم به این کار شهره و زبانزد هستند. از قدیم و زمانی که نونهال بودیم بزرگترها ما را از دوستی با جوانان جاهل بر حذر داشته بودند و تا  همین الان هم ما خودمان را به خاطر بعضی دست درازی های ایشان از آنها دور نگه داشته و آکبند مانده ایم! اما با این حال به همه کاندیداها که روی سرمایه مردم ریسک می کنند و کمپانیهای بزرگ خودروسازی این مرز و بوم را به جوانان بی تجربه و جاه طلب ولی در عوض خوش تیپ و خوش هیکل جویای نام می سپارند تا ایشان به جای ماشین مینیاتور! تولید کنند؛ دست مریزاد می گوییم. (راستی اگر پدری بالای سر این پسر جوان می بود می گذاشت پسر نونهالش با مردهای گنده نه تازه جوانان جاهل بپرد و کارش به اینجا بکشد!)
10-    ما عرضه دیدن ماهواره را هم نداریم  چه رسد به این که آن را تولید  و پرتاب کنیم! البته توی این سالها پرتاب ماهواره زیاد داشته ایم که آنهم پرتاب دیش ماهواره به کوچه و خیابان و حیاط بوده است که آن را هم نیروی انتظامی انجام داده است و ما در مورد پرتاب ماهواره سفیر امید و اینکه کدام نیرو آنرا انجام داده است و توی حیاط کدام همسایه افتاده چیزی نمی دانیم و ضمناً گردن هم نمی گیریم!


کاندیدای انصرافی  دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران
                                 دلاک الدوله

/ 2 نظر / 21 بازدید
محسن

سلام مهدی جان.ارادت.خوبی برادر؟ عرض شود که من تو را حذف نکرده ام؛ وبلاگ من به دلیل مشکلات فنی که برای سیستم ام پیش آمد ، دو سری لینک دارد که سری دوم در برخی کامپیوترها دیده نمی‌شود.اما حتماً در کامپیوترهای دیگر می بینی.با این حال ، همین الان شما را می آورئ در فهرست بالایی پیوندها.تصدقت.

علیرضا

سلام حال کردیم اساسی لینک ما را هم این بغل بتژانید لطفا البته ارادت